ДнепрОГА: На Дніпропетровщині зробили вже понад 1 млн 200 тис щеплень від коронавірусу

На Дніпропетровщині вже зробили понад 1 млн 200 тис щеплень від коронавірусу. Завершили курс вакцинації більш ніж 522 тис мешканців області. Про це повідомили під час брифінгу в облдержадміністрації.
«Вакцинація – єдиний спосіб подолати пандемію. Захистити себе і оточуючих від важкого перебігу захворювання. Область має достатню кількість вакцин від коронавірусу, щепитися можна швидко та у зручний для себе час», – сказала в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Вікторія Кулик.
Імунізуватися можна  у будь-якому з 30 центрів масової вакцинації або 217 пунктів щеплення. Працюють і 117 мобільних бригад. На вибір 3 вакцини – AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac та Comirnaty від Pfizer/BioNTech.
«В області збільшилась кількість вакцинованих освітян. Хоча б однією дозою щеплені понад 80% співробітників дитсадків, шкіл, вишів. Вже вакциновані і майже 87% працівників медичних закладів», – сказала Вікторія Кулик.


Вікторія Кулик додала – за останні два тижні динаміка захворюваності в області зросла на 44%. Пацієнтами з підозрою на коронавірус та підтвердженим діагнозом завантажені майже 65% ліжок у госпітальних базах Дніпропетровщини.
На Дніпропетровщині – 153 874 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Одужали 136 915 людей. Померли 4944 людини.