Мэрия Днепра: Які пільги на житлово-комунальні послуги передбачені для соціально незахищених дніпрян

Державна допомога на оплату житлово-комунальних послуг надається наразі 56 пільговим категоріям громадян. Знижки становлять 100 %, 75  %, 50 % та 25 % . Наразі у Дніпрі пільги на житлово-комунальні послуги з державного бюджету отримують понад 40 тисяч осіб. Про це повідомила під час виїзної пресконференції 5 жовтня начальниця відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Новокодацького району Анна Корнійчук.
«Існують категорії громадян, які не мають права на отримання пільг на житлово-комунальні послуги та субсидію. Це особи з інвалідністю 1 та 2 групи і родини, які виховують дітей з інвалідністю. Таким категоріям громадян, відповідно до комплексної програми соціального захисту мешканців міста, допомога на оплату житлово-комунальних послуг надається з міського бюджету. Вона становить 700 грн щомісячно у зимовий період та 500 грн – у літній. Таку допомогу отримують майже 3 000 мешканців міста. Також з міського бюджету надається пільга у розмірі  300 грн на оплату  житлово-комунальних послуг  учасникам АТО/ООС та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС. У Дніпрі її отримують понад 4 тисячі осіб. Адресна допомога є безготівковою та перераховується на рахунки підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг», – додала Анна Корнійчук.
Багатодітна мати Катерина Шестопал уже протягом 5 років отримує 50 % компенсації на житлово-комунальні послуги.
«Раз на рік я приношу довідку з податкової та заповнюю декларацію і заяву, щоб подовжити надання пільги на наступний рік. Компенсацію я отримую у безготівковій формі на розрахункові рахунки комунальних підприємств. На сайті «Ощадбанку» в особистому кабінеті я можу спостерігати за тим, у якому розмірі надходять кошти, а потім сплачую решту. Це дуже зручно, економить час», – поділилася досвідом жінка.