У Дніпрі оригінально тролять мерію

Водій їздить містом з телевізорами на автомобілі

Нову форму протесту вигадав мешканець Дніпра, який їздить по місту на автівці, на якій встановлені телевізори, передає «Відомо».

На екранах крутиться ролик, в я кому місцевій владі дорікають, що вона займається рекетом. Зокрема інспекція з благоустрою. На екрані згадується спеціаліст відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Єгор Ванжа. Із гучномовця лунає музика. Не виключно що це підприємець, в якого проблеми з інспекцією, і таким чином він намагається привернути до себе увагу.

https://youtube.com/watch?v=zxJUE0QUev8%3Ffeature%3Doembed