Роман Грищук: Вчителі – не раби!

Після трагічних подій в Києві з закритим укриттям зараз Департамент освіти змушує школи тримати відкритими укриття вночі.

Це правильно. Укриття в школах не під час освітнього процесу мають бути доступними для всіх.

Але!

Змушувати чергувати в школах вчителів – це пряма рабська праця.

Вчителям за це додатково не платять. Просто примусове волонтерство.

Це вже проходили з «Пунктами обігріву».

Не може вчителька ніч бути в школі на чергуванні, а потім зранку йти викладати.

Це неправильно.

Змушувати директорів і вчителів це робити – використання службового становища.

Візьміть на додаткову ставку сторожа, залучіть ДФТГ до нічних чергувань чи використовуйте «Муніципальну варту».

Вчителі мають викладати, а не закривати управлінські помилки керівництва Києва.

Якщо ще в якомусь місті України є такі випадки, пишіть в коментарях чи в особисті.

Ну, і в черговий раз привіт Профспілці.

Ви де?

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fromagrishchuk%2Fposts%2F666447445306979&show_text=true&width=500