Прокуратура области: Раскрыто хищение бюджетных средств Днепра на реконструкции спорткомплекса по ул.Универсальной

В рамках провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконстркуцію спорткомплексу у Дніпрі, проведено обшуки у департаменті міськради та двох підприємствах

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області проводяться слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами під час реконструкції спортивного комплексу та будівель у місті Дніпрі (ч.3,4 ст.191 КК України).

За даними слідства, у лютому 2018 року між комунальним підприємством міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на реконструкцію спортивного комплексу та будівель (стадіон, розташований по вул. Універсальній у місті Дніпрі). Згідно умов вказаного договору, товариство зобовязувалось завершити роботи до грудня 2018 року, проте до теперішнього часу так і не виконало їх у повному обсязі. Незважаючи на це, акти виконаних робіт були підписані, а товариству сплачено бюджетні кошти у сумі понад 148 млн грн.

Крім цього, у вересні 2019 року Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради укладено договір підряду з тим самим товариством з обмеженою відповідальністю для продовження реконструкції комплексу вже за майже 282 млн грн державних коштів зі строком дії договору до грудня поточного року.

12 червня 2020 року правоохоронними органами проведено ряд обшуків в офісах товариства з обмеженою відповідальністю, комунального підприємства та  департаменту Дніпровської міської ради, за місцем мешкання директорів та бухгалтерів вказаних підприємств, а також засновника підрядної організації. Вилучено документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів, та їх майно.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області