Олег Мусий: Незаконні переслідування громадських діячів обов’язково призводить до повалення режимів, які це ініціюють і схвалюють

Глава Всеукраинского врачебного общества Олег Мусий обратился к руководителям Украины и правоохранительных органов с требованием взять под личный контроль и остановить ситуацию вокруг преследования со стороны полиции главврача Областного реабилитационного центра Днепра Инессы Шевченко.

В обсуждениях под постом Мусия медики призывают к организации всеукраинской акции протеста в защиту медработников Украины.

ЗВЕРНЕННЯ до Колеги Inessa Shevchenko та української влади.


Пані Інессо, Колего і Лікарю з великої букви!
Всеукраїнське Лікарське Товариство (ВУЛТ) — Ukrainian Medical Association і я Олег Мусій особисто, глибоко обурені незаконними спробами тиску на Вас як на відомого на всю Україну борця за правА лікарів, прАва української медицини не бути знищеною «псевдореформаторами» і їх «псевдореформами», які активно продовжує сьогоднішня влада.

Заявляємо, що спроба тиску на громадських активістів, лікарів, людей які публічно кинули виклик існуючій політиці знищення української медицини, позбавлення їх можливості рятувати життя та здоров’я українців є абсолютно неприпустимим. Нагадуємо, що цькування та незаконні переслідування громадських діячів обов’язково призводить до повалення режимів, які це ініціюють і схвалюють.

Вважаємо спробу арешту Inessa Shevchenko під свідомо надуманими та сфальшованими приводами, ганебною і неприпустимою практикою сьогоднішньої влади у боротьбі з громадськи активними професіоналами.

Вимагаємо негайної реакції Офіс Президента України, Володимир Зеленський, Генеральна прокуратура України, Ірина Венедіктова, МВС України, Arsen Avakov, Максим Степанов, Borys Filatov на неприпустимі дії Ваших підлеглих, розслідування їх дій, негайного відсторонення від займаних посад та звільнення ініціаторів подібних переслідувань.

Вимагаємо від Вас публічного засудження подібних дій. У випадку відсутності найближчим часом реакції з Вашого боку, вважатимемо Вас співучасниками подібних ганебних і неприпустимих дій щодо лікарів та лідерів громадської думки.

При продовженні подібних переслідувань та відсутності покарань винних у таких переслідуваннях залишаємо за собою право на активні громадські протести, та повідомлення про подібні неприпустимі дії влади проти лікарів в Україні усіх наших міжнародних партнерів та організації, членами яких ми є як представники від України (WMA, CPME, UEMS, EFMA / WHO, ZEVA, SEEMF). Дискредитації лікарської професії, лікарів, приниження їх гідності, під завідомо надуманими приводами — не місце в Україні!


Колего Inessa ShevchenkoВсеукраїнське Лікарське Товариство підтримує Вашу боротьбу за розвиток української медицини в інтересах людей, проти корупції, проти знищення нашої лікарської професії і докладатиме максимум зусиль для зупинення свавілля проти Вас від теперішньої влади.

Под обсуждением поста прозвучало такое предложение:

Руслан Добровольський Шановні колеги !
До сих пір відповіді не отримано !
Пропонується розпочати попередню підготовку до попереджувального страйку медиків з проханням долучитися і пацієнтів.
Беззаконня потрібно припиняти зразу ж…
Час попереджувального страйку — середа, 02 грудня, з 10 до 11 год.
Форма проведення страйку — італійський варіант.
Тобто — всі знаходяться на робочому місці, але інтенсивність руху і дій — падає до нуля.
Всіх, і пацієнтів також, хто готовий долучитися до страйку — прохання принаймні відмітитися в групі.
Поширення і долучення однодумців — вітається.
Про розвиток ситуації — буду інформувати на своїй сторінці.
Збереження здоров’я, здорових суспільних відносин — наше спільне завдання!