Облсовет: Над Дніпровським районом області знищено дві ворожі ракети

Про це 26 грудня повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

“Дві ворожі ракети над Дніпровським районом збили наші військові Повітряних Сил!

Дякую захисникам та захисницям ПвК «Схід»!” – написав голова облради на своєму телеграм-каналі.

У Повітряному командуванні “Схід” уточнили, що було знищено керовані авіаційні ракети Х-59.