Мэрия Днепра: Оновлені дані щодо коронавірусу у Дніпрі

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 44 особи. Станом на 18 червня у місті зафіксовано 474 лабораторно підтверджених випадки захворювань на коронавірус, 363 людини одужали. Четверо пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина перебуває під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 208 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 18 червня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.
Вона додала, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1564 виїзди та оглянули 5043 особи, у 344 з них виявили COVID-19.
«У ці спекотні дні уникайте перегрівання. Пийте більше рідини та носіть головні убори. Ознаками теплового удару є головний біль, запаморочення, слабкість, підвищення температури тіла, швидкий пульс і часте дихання. З появою таких ознак важливо не зволікати та відразу звернутися до лікаря», — сказала Жанна Нефьодова.