ДТЭК: Через ворожий обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено 7 населених пунктів

Вранці 6 вересня після російської атаки без світла залишилися Нікополь та Марганець, а також частина Нікопольського  району. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все можливе, щоб якнайшвидше забезпечити міста та села електроенергією.

Дніпропетровщина продовжує зазнавати ворожих атак, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла. Вранці 6 вересня після чергового обстрілу було знеструмлено міста Нікополь та Марганець, а також частину Нікопольського району. Разом – 7 населених пунктів.

Енергетики роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни. В першу чергу докладаємо зусиль, аби дати електроенергію критичній інфраструктурі. Щойно дозволить безпекова ситуація, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі приступлять до повного відновлення електропостачання в постраждалих районах.

За минулу добу фахівцям ДТЕК вдалося поновити електропостачання для 5252 родин регіону, домівки яких були знеструмлені через обстріли напередодні.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та  Telegram, сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.