Днепропетровскгаз Сбыт: Якою буде ціна газу для клієнтів у червні

У червні вартість блакитного палива для клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» зростати не буде. У компанії повідомили про ціни на газ для побутових споживачів у рамках різних тарифних пропозицій.

З 1 травня цього року за рішенням Уряду та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, українці автоматично були переведені на річний газовий контракт. Вартість кубометру блакитного палива, відповідно до базового річного тарифу, фіксована. Для клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вона становить 7,99 грн. Ця ціна залишиться незмінною і у червні.

У рамках тарифу «Твій газ Місячний» вартість блакитного палива також збережеться на рівні попереднього місяця і у червні 2021 року становитиме 7,99 грн за метр кубічний.

Споживачі можуть обрати інші комерційні пропозиції, які допоможуть купувати газ на найвигідніших умовах. Наприклад, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволить взимку сплачувати за газ до 40% менше. Згідно з цим тарифом, клієнт щомісяця платить однакову суму за газ, незалежно від того, скільки фактично споживає.

Змінити річний тариф на інший дуже просто: зателефонуйте до контакт-центру за номером 0567940304чи перейдіть за посиланням https://bit.ly/3hWrYw5.