Про це 26 грудня повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
“Дві ворожі ракети над Дніпровським районом збили наші військові Повітряних Сил!
Дякую захисникам та захисницям ПвК «Схід»!” – написав голова облради на своєму телеграм-каналі.
У Повітряному командуванні “Схід” уточнили, що було знищено керовані авіаційні ракети Х-59.