Прокуратура области: рассказала, как мэрия Днепра ворует на строительстве остановок общественного транспорта

У Дніпрі викрито директора департаменту міськради та директора комунального підприємства, дії яких спричинили державі збитки у понад 3,2 млн грн

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора одного з департаментів Дніпровської міської ради та директора комунального підприємства міськради за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

За даними слідства, протягом 2017-2018 рр. вказаними посадовцями укладено з товариством з обмеженою відповідальністю ряд договорів на закупівлю конструкцій зупинок громадського транспорту  на загальну суму майже 8 млн грн.

У подальшому директор департаменту та директор комунального підприємства міської ради, зловживаючи службовим становищем, підписали акти приймання-передачі, достовірно знаючи, що вартість поставленого товару є завищеною. Внаслідок таких дій товариство з обмеженою відповідальністю зайво отримало бюджетні кошти у розмірі понад 3,2 млн грн.

Наразі обом посадовцям повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури