Мэрия Днепра: Відзвітували щодо виконання бюджету за I квартал 2021 року

Бюджет Дніпровської міської територіальної громади за I квартал 2021 року виконано на 101 % до плану, надійшло доходів у сумі 3,2 млрд грн. Про це під час брифінгу 9 квітня повідомила начальниця відділу аналізу та планування доходів бюджету управління фінансів ДМР Наталія Трофимова.

Надходження до загального фонду (без урахування трансфертів) склали 2,7 млрд грн, а це 110,4 % до плану та майже на 10 % більше, ніж за аналогічний період 2020 року. За основним бюджетоутворювальним джерелом (податок на доходи фізичних осіб) надійшло 1,5 млрд грн – це 109,6 % до плану. Місцевих податків і зборів за I квартал 2021 року надійшло у сумі 977 млн грн – це 109,7 % до плану. До них належить: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плата за землю, єдиний податок, збір за місця для паркування, транспортний податок і туристичний збір.

«Плати за землю надійшло в сумі 438 млн грн (111 % до плану). При цьому проведений аналіз надходжень свідчить, що не всі сплачують земельний податок та орендну плату за землю з урахуванням нової нормативної грошової оцінки. Тож звертаюся до таких платників, аби вони подали до податкових органів уточнені декларації», – зазначила Наталія Трофимова.

Бюджет Дніпровської територіальної громади отримав трансферти з державного та обласного бюджетів у сумі 473 млн грн (план виконано на 64,5 %, недоотримано 260,3 млн грн).

Детальну інформацію щодо надходження та використання бюджетних коштів можна знайти за посиланням https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/category/zviti-pro-vikonannya-byudzhetu/.