Мэрия Днепра: Тривають роботи з ліквідації наслідків терористичної атаки рф на об’єкти цивільної інфраструктури міста

Через нічну ворожу атаку внаслідок якої були пошкоджені помпові станції, та наближення великих морозів, школи №98, 129 та 136 м. Дніпро переходять на онлайн навчання. Всі інші працюватимуть у звичному режимі.

Також через нічний обстріл рф у Дніпрі евакуюють лікарню. Пацієнти будуть переведені до інших медичних закладів на час ліквідації наслідків ворожих влучань.

Комунальники міста та енергетики працюють над відновленням стабільного тепло- та електропостачання.

У місті працює понад 100 Пунктів незламності облаштованих міською владою, обласною військовою адміністрацією, ДСНС і нацполіцією.

Адреси найближчих до вас можна знайти в застосунку «Дія».

Там є все необхідне. Генератори, альтернативні джерела опалення, мобільний зв’язок та інтернет, а також питна вода та гарячі напої.

Також у місті працюють пункти відповідального бізнесу.