Мэрия Днепра: Провели мультихаб для учителей города

Інноваційні технології у навчанні. У Центрі професійного розвитку «Освітня траєкторія» провели для вчителів та директорів шкіл Дніпра мультихаб на тему «Вектор розвитку педагогів Дніпра». На лекції обговорювали розвиток технологій у навчанні. Долучилися 40 педагогів.

«Ми обмінюємося досвідом, щоб кожен міг розповісти про цифрові ресурси, які впроваджуються у школах міста для навчання, й які проєкти можна впроваджувати надалі. На лекції відбудеться й практика, кожен прийшов із ноутбуком», – розповіла в. о. директора КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради Тетяна Нікіфорова.
Вона додала, що розповідатимуть й про успішність практики зі спеціальними інтерактивними панелями та про використання програмного забезпечення mozaBook від компанії EdPro та фізичної лабораторії «Амперія».

Про зацікавленість учнів завдяки використанню інтерактивної панелі на уроці розповів вчитель фізики у КЗО «Навчально-виховне об’єднання № 136 «Класична гімназія ім. Кирила і Мефодія» Ярослав Федько: «Така дошка дозволяє залучити до навчання навіть декілька дітей, один розписує формулу, наприклад, інший показує відео, як він вдома зробив простий дослід. До того ж вчителю не потрібно приносити багато обладнання, все є на флешці, можу одразу завдання кинути дітям на смартфон, адже є підключення до інтернету на панелі».

Також учитель підсумував, що за його рейтингом у класах, де задіяна інтерактивна панель, учні більше поглинають інформації, й це відображається в оцінці.