Мэрия Днепра: КП «Муниципальная варта» переквалифицировалось на поиск нарушителей правил торговли

У Дніпрі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» продовжують проводити рейди боротьби зі стихійною торгівлею. Цього тижня вони перевірили площу Старомостову та Вокзальну, вул. Пастера, Привокзальну, проспект Дмитра Яворницького (район Центрального ринку), вул. Новокримську, ж/м Перемога, ж/м Тополя, ж/м Ломівський, ринки Березинський, Калинівський, а також вул. Софії Ковалевської та вул. Байкальську.

«Муніципальна варта» задокументувала 30 порушень правил торгівлі. Було складено протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що передбачає штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також інспектори перевірили 11 закладів громадського харчування. Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями було виявлено в кафетерії на проспекті Слобожанському, 63: оковиту продавали без ліцензії та марок акцизного податку. Інформацію передали співробітникам Амур-Нижньодніпровського відділення поліції. Вони вилучили понад 5,5 л горілки та склали протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).