Как в Днепре прошли антитеррористические учения

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Дніпропетровській області провела планові тактико-спеціальні навчання. Завдання тренувань – пошук і знешкодження умовних терористичних груп в одній з установ виконання покарань регіону.

У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Державної кримінально-виконавчої служби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії і представники місцевих органів державної влади.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на режимному об’єкті.

За легендою навчань, умовна група терористів, яка проникла до однієї з установ виконання покарань у Дніпрі, організувала масові заворушення для визволення засуджених бойовиків. Після невдалої спроби потрапити до внутрішнього периметру, група озброєних «терористів» захопила «заручників» та забарикадувалась в одному з адміністративних приміщень установи. При цьому їх спільники – забезпечували спостереження та інформування щодо дій силовиків.

Після безрезультатних переговорів керівництво Антитерористичного центру при СБУ санкціонувало задіяння штурмових груп, які нейтралізували групи «терористів» і «спостерігачів» та звільнили заручників.

Координаційна група ретельно проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовності його учасників до виконання відповідних завдань.

Прес-служба УСБУ у Дніпропетровській області