Прокуратура области: Судитимуть трьох менеджерів, діями якихкомпанії спричинено збитки у понад 1 млн грн

За процесуального керівництва Криворізької південної окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно трьох учасників організованої групи, яким інкримінується заволодіння чужим майном, несанкціонована зміна інформації, що обробляється в автоматизованих системах, а також складання та використання підроблених документів  (ч.3 ст.28 ч.4 ст.190, ч.3 ст.28 ч.3 ст.362, ч.3 ст.28 ч.2 ст.200 та ч.3 ст.28 ч. 3,4 ст.358 КК України).

 За даними слідства, троє менеджерів з кредитування фінансової компанії, вступивши у попередню змову, заволоділи грошовими коштами вказаної установи шляхом оформлення фіктивних кредитів.

Так, у період з січня по червень 2020 року, використовуючи данні клієнтів, які містилися в базі підприємства, зловмисниці уклали 65 кредитних договорів на загальну суму понад 1 млн грн, чим спричинили фінансовій компанії матеріальні збитки.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділення поліції №7 Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури