Мэрия Днепра: Нагадали правила реєстрації та зняття з неї військовозобов’язаних

«Уже п’ять років відділ формування та ведення реєстру територіальної громади департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур міської ради має повноваження з питань реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання. Охочим із заявою потрібно надати військовий квиток або посвідчення про прописку (для тих, хто підлягає взяттю на військовий облік або вже перебуває на обліку)», – зазначив начальник відділу-державний реєстратор відділу формування та ведення реєстру територіальної громади управління у сфері державної реєстрації департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Максим Кучеренко.

Чиновник додав, що спершу призовникам чи військовозобов’язаним необхідно знятись чи встати на військовий облік у військкоматі, а далі надати документи в органи виконавчої влади, що здійснюють реєстрацію чи зняття з реєстрації місця проживання або перебування осіб. Реєстрація за місцем проживання чи зняття реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів можлива лише за наявності у військово-облікових документах позначок комісаріатів про зняття чи перебування на обліку.

«Якщо документ втрачений чи зіпсований, військкомати обов’язково їх повинні поновити. Зазначу, що довідки замість військового квитка не є обліковими документами», – підсумував Максим Кучеренко.

Детальніше за посиланням