YASNO: У жовтні жителі Дніпра отримають платіжки за світло з новими особовими рахунками

У відповідності до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» електропостачальник YASNO впроваджує нову облікову базу. У зв’язку з цим у жителів міст Дніпро та Підгородне у жовтні змінилися особові рахунки з електроенергії. Постачальник розповів клієнтам, на що необхідно звернути увагу.   

·       Особові рахунки змінились автоматично. Тому переоформлювати документи, додатково звертатись до контакт-центру чи енергоофісів YASNO не потрібно.

·       Новий особовий рахунок клієнта YASNO складається з 12 цифр та починається на 522.

Дізнатись його можна зручним способом:

—        у платіжках за вересень, що надійдуть в жовтні, та усіх наступних;

—        на сайті yasno.com.ua у розділі Особистий кабінет;

—        через viber-бот YASNO-online;

—        за телефоном контакт-центру (056/067/050) 770 11 55;

—        у viber, sms, email-повідомленнях, що будуть надіслані користувачам Особистого кабінету.

·       Для жителів Дніпра та Підгородного оновився Особистий кабінет на сайті YASNO. Для реєстрації у ньому необхідно використовувати новий особовий рахунок. Після цього клієнт зможе швидко та зручно вносити показання лічильника, сплачувати рахунки без комісії, контролювати своє споживання та платежі.

·       Реквізити для оплати за електроенергію не змінилися. При оплаті через касу банку чи відділення Укрпошти надайте касиру платіжку, щоб він вірно вказав реквізити постачальника YASNO (юридична назва ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») та діючий особовий рахунок. Навіть якщо кошти будуть сплачені за попереднім особовим рахунком, платіж буде зараховано.

·       В інтернет-банкінгах та платіжних сервісах дані оновилися автоматично. Сплачуючи за світло через Приват24, ПУМБ-online, EasyPay, Portmone та ін. системи, змінювати шаблони та налаштування не потрібно.

«Особові рахунки поступово змінюються в усіх жителів Дніпропетровщини. Протягом року це вже відбулося для клієнтів більшості населених пунктів та районів області. А з жовтня – також для жителів Дніпра та Підгородного. Ми створили умови, щоб зміни відбулися комфортно, і кожний міг дізнатися новий особовий рахунок у найбільш зручний спосіб. Крім реєстрації в оновленому Особистому кабінеті на сайті YASNO, жодних додаткових дій від клієнтів не потребується», — сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.