В этом году фестиваль «Book Space» в Днепре начнется 4 июля и пройдет онлайн

Об этом сообщили из мэрии Днепра:

Цього року через карантинні заходи третій Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» уперше відбудеться онлайн з 4 по 5 липня. У програмі – лекції, дискусії, огляди новинок, розмови з видавцями та авторами. Початок о 12:00.


Більшість подій орієнтовані на дорослу аудиторію, але будуть і ті, що створені для дітей та батьків. Під час ефіру аудиторія зможе ставити питання у коментарях до трансляції на Youtube та Facebook. Також проводитиметься постійний огляд онлайн-марафону на офіційній сторінці фестивалю в Instagram.


Фокусна тема нинішнього «Book Space» – «Майбутнє: (анти)утопії». Вона якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося у пандемію, а також для опису тих наслідків, які ще попереду. Тож під час онлайн-марафону у дискусіях порушуватимуть такі теми: поняття утопій та антиутопій; стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією; криза влади та чоловічий світ під час викликів; світова бідність: чи можливо її здолати; майбутнє мистецької сфери після кризи; онлайн-школа: враження та можливості; батьківське вигорання; реформи у культурній сфері; як створювати меми: воркшоп від телебачення Торонто; карантин – не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу; підлітки, гаджети та технічне майбутнє тощо.

Повна програма онлайн-марафону буде розміщена на офіційній веб-сторінці фестивалю https://bookspacefest.com/.

Новини та деталі можна знайти у соцмережах: https://www.facebook.com/bookspacefest/https://www.instagram.com/bookspacefest/
Організатори онлайн-марафону — Український інститут книги, програма «Культурна столиця». Партнер проєкту – митцівня «Модуль» (м. Дніпро).