«Слуги» винні? Як Колесник прогорів на виборах в Раду

Йшов, йшов і не пройшов. Ця історія невдачі стосується нашого улюбленого блогера, якого всі більш-менш гідні політики обходять десятою дорогою. Так, так, вірно. Йдеться про колишнього депутата Криворізької міської ради Миколу Колесника. 

У 2019 році так званий «захисник» криворожців дуже рвався до крісла народного депутата України. І дійсно, скільки можна в місцевих царьках сидіти? Час було переходити на новий – більш масштабний всеукраїнський рівень. 

Саме з цією метою перед виборами у 2019 році Колесник вирішив різко перевзутися та приєднатися до тих, кого зараз так активно поливає брудом в ефірах «Першого міського». 

Таким чином, передвиборний штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського в його рідному Кривому Розі виявився під контролем скандального місцевого депутата Миколи Колесника, також відомого в кримінальних колах на прізвисько «Тайсон». 

Як і Володимир Зеленський, Микола Колесник не приховував своїх близьких стосунків із олігархом Ігорем Коломойським, часто публікував спільні фото і з великою повагою відгукувався про роботу колишнього губернатора Дніпропетровської області. 

За деякими даними, за посередництва народного депутата Андрія Гальченко Микола Колесник продовжує підтримувати хороші відносини і зі своїм колишнім керівником — народним депутатом розваленого «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом. 

Однак, така кандидатура тоді викликала занепокоєння у криворожців. Підтримувати свого земляка Зеленського вони були готові, а от зашкварного «Тайсона» – не дуже. Адже за даними місцевих ЗМІ Колесник засвітився в історії з двома неповнолітніми хлопчиками, один із яких – загинув. Батьки загиблого, чиї історії та цитати наведено в ЗМІ, стверджують, що винен у страшному злочині депутат міської ради Кривого Рогу — Микола Колесник.  

https://wz.lviv.ua/ukraine/388753-tinovyi-shtab-volodymyra-zelenskoho-v-ioho-ridnomu-misti-ocholyv-deputat-z-kryminalnym-mynulym-zmi

Але наша сьогоднішня мета – не ворушити брудне минуле Колесника, а поговорити про його політичний шлях.  

Очоливши осередок «Зелених» у Кривому Розі, головною метою Колесника стало пройти в Раду від цієї партії. Втім, почувши страшні історії та познайомившись ближче із кандидатом, «Слуги народу» не захотіли бачити поруч із собою такі обличчя.

За даними наших джерел в Дніпропетровській облраді, Колесник намагався пройти через партію «Зе», але в «слугах» сказали, що він не пройде через список. 

Тепер зрозуміло, чому невдалий кандидат так активно поливає брудом президенстьку партію. Схоже, що в нього в душі глибоко засіла образа. Тож прийшов час помсти, а саме – звинувачень та брудних піар-кампаній. Але опинившись невдахою вже кілька разів, навряд Колесник ще «вистрелить». Він вже програвав вибори мера, пролетів із народними депутатами. Такий сумний і непотрібний Коля – де сидів, там і залишиться.