Сергей Рыженко: В те, що коронавірус небезпечний, повірили вже всі…

По-справжньому захистити від коронавируса можуть не тільки маски, а й вакцина.

У «червону зону» лікарі йдуть не заради себе. Це людський вибір, його можуть оцінити тільки ті, хто пережив все це і вижив.

На сьогодні в КОВІД-центрі Мечникова знаходиться на лікуванні більше 90 пацієнтів, з них 16 вкрай важких в реанімаційному відділенні.

За останню добу надійшло 16 важких пацієнтів.

Коронавірус може викликати ускладнення навіть після того, коли пацієнт отримав негативні тести на COVID-19.

Інфекція вражає більшість систем організму. Це мультисистемне захворювання. Діабет і нова інфекція COVID-19 підсилюють один одного, принаймні в 2 рази сильніше руйнуючи організм хворого. Коронавірус виводить з ладу легені, серце, б’є по судинах. Доводить до критичного стану.

COVID-19 збільшує ризик тромбоемболії, інфаркту та інсульту. Це може відбуватися не відразу, навіть через кілька місяців після вірусної пневмонії.

COVID-19 б’є не тільки по серцю і мозку, відбувається тромбоутворення в найдрібніших судинах.

P.S.: Поранений зі Сходу України. Віталію 30 років, матрос ЗСУ, кулеметник з Кіровоградської області.

Отримав поранення вчора поблизу Водяного внаслідок вибуху невідомого предмета. Мінно-вибухова травма, забій головного мозку. Травматичне розтрощення лівого ока, проникаюче поранення правого ока.

Складні поранення обох кистей. Металевими осколками пронизане все тіло.

Одразу після надходження пацієнт направлений в операційну. Сьогодні зранку повторна операція. Травматологи роблять все можливе, щоб врятувати руки бійцю.

https://www.facebook.com/rsa010963/posts/2999227020313419