«Семки» обратились в КДК адвокатов Черкасской области из-за содействие в рейдерстве адвоката Евгения Балакина

У підприємстві вважають, що поведінка Євген Балакін суперечить цілому ряду вимог до професійної діяльності адвоката та, через що він має бути притягнутий дисциплінарної відповідальності

Нещодавно було опубліковано журналістське розслідування, завдяки якому стало відомо про підготовку провокації проти найбільшого виробника снеків під торговою маркою «Semki» з метою можливого подальшого рейдерського захоплення підприємства.

У сприянні цьому процесу підозрюють адвоката Балакіна та його фірму. 

Журналісти дізналися, що приміщенні офісу юридичної компанії «Варта Права» адвокат Євген Балакін виплачував жителям Дніпра суми в розмірі 500 гривень кожному за можливу участь у провокації проти виробника снеків. 

Відомий український бренд на основі вищевикладених фактів звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області з метою притягнення адвоката Балакіна Євгенія В’ячеславовича до дисциплінарної відповідальності. 

У підприємстві вважають, що поведінка Євген Балакін суперечить цілому ряду вимог до професійної діяльності адвоката та, через що він має бути притягнутий дисциплінарної відповідальності. 

«Семки» звернулися до КДК адвокатів Черкаської області через сприяння у рейдерстві Євгеном Балакіним

«Дії адвоката Балакіна Є.В. щодо посередництва у збиранні підписів неіснуючих осіб за матеріальну винагороду, з метою виконання завдання свого «замовника» направленого на дискредитацію виробника ТМ «Семки» та ймовірне наступне заволодіння майном ТОВ «Волана», є нічим іншим як грубим порушенням правил адвокатської етики, що підриває авторитет адвокатів, як осіб присягнувших дотримуватись правил законності», — йдеться у заяві. 

В результаті цього звернення Балакін  може бути позбавленний права на заняття адвокатською діяльністю з наступним виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України.

Автор Олег Бойко

Источник