СБУ призывает жителей Днепропетровщины помогать выявлять диверсантов и технику оккупантов

Но при этом гражданам следует пользоваться только проверенными каналами передачи информации, — предостерегает областное управление Службы безопасности Украины.

Проблема в том, что в последнее время появилось много фейковых, созданных врагом сайтов, страниц в соцсетях и прочих ресурсов, куда сознательных украинцев призывают отправлять данные о вражеских войсках и лазутчиках.

В связи с этим Днепропетровское областное управление СБУ на своей официальной странице призывает жителей Днепра и области помогать выявлять врагов и передавать эти данные только через проверенные каналы информации:

«Спільними зусиллями перетворюємо техніку окупанта на металобрухт.

Ви надаєте настільки корисну інформацію про окупантів, що росіяни починають закидати фейки у соцмережах.

Зокрема, з’являються нібито патріотичні оголошення з проханням надсилати дані про рух ворога на телефонні номери, які є НЕ ПРАВДИВИМИ.

Тому закликаємо передавати інформацію про переміщення та позиції ворога лише через офіційні канали:

наш чат-бот в Telegram t.me/stop_russian_war_bot

спеціальний додаток «Bachu.info», який працює навіть за відсутності інтернет-зв’язку:

завантажити додаток для Android-смартфонів можна тут bit.ly/3KQNPjW

або користуйтесь його вебверсією https://bachu.info

Для кращого результату просимо надавати чітку, структуровану інформацію з геолокаціями.

На жодні інші телефонні номери, вказані в оголошеннях, передавати дані не треба! Продовжуємо нищити окупантів разом!».

А СБУ передало украинской армии лекарства на 9 миллионов гривен. Вот что об этом рассказали в областном управлении:

«СБУ на Дніпропетровщині передала на потреби Збройних Сил України лікарські засоби та препарати на суму понад 9 млн грн. Ці медикаменти були конфісковані за рішенням суду у межах кримінального провадження, яке розслідували слідчі СБУ.

Зокрема, влітку 2021 року СБУ викрила і блокувала схему із постачання медикаментів терористам «ДНР».

Злочинці закуповували оптовими партіями ліки, які користувалися найбільшим попитом, підробляли документацію, й шляхом транзитних перевезень намагалися доставити їх бойовикам.

Наразі відомо, що за задумом бойовиків, медикаменти повинні були накопичуватись на складах, розташованих на тимчасово окупованій території та використовуватись для лікування путінської армії під час активного наступу на нашу країну.

Правоохоронці затримали та вилучили вантаж з медикаментами, а причетних осіб слідчі СБУ притягнули до кримінальної відповідальності.

Днями вилучений вантаж, який нараховував понад 250 найменувань лікарських засобів та медичних препаратів на загальну суму понад 9 мільйонів гривень, передано на потреби Збройних сил України та регіонів.

Процедура передачі розроблялася та здійснювалася у взаємодії з Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією та Дніпропетровською обласною прокуратурою».

Видео об этом можно посмотреть здесь.