Прокуратура области: рассказала о том, как воруют на благоустройстве парков в Днепре

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №4 заявлено позов до господарського суду Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю (підрядника) про стягнення майже 2,5 млн грн збитків, завданих місцевому бюджету.

Так, у 2017 році між комунальним підприємством Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання капітального ремонту системи освітлення Молодіжного парку відпочинку та дозвілля у Дніпрі, а також улаштування на його території системи відеоспостереження, з кінцевим терміном виконання робіт у грудні 2018 року. У подальшому, незважаючи на те, що фактично роботи не були виконані у повному обсязі,  директор товариства вніс до офіційних документів завідомо неправдиву інформацію про нібито виконання цих робіт та їх вартість, через що товариству було зайво перераховано майже 2,5 млн грн бюджетних коштів.

 У зв’язку з вищевикладеним, прокуратура вимагає стягнути з товариства-підрядника завдані місцевому бюджету збитки у вигляді зайво перерахованих коштів.  

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області