Прокуратура области: Работники вагоноремонтного завода обокрали родное предприятие на 2 миллиона

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно п’ятьох працівників приватного акціонерного товариства, які підозрюються у систематичному викраденні майна підприємства (ч.5 ст.185 КК України).

За даними слідства, працівники приватного акціонерного товариства, вступивши у попередню змову, систематично здійснювали крадіжку майна підприємства, а саме: запасних частин до тепловозів, лому дорогоцінних кольорових металів, лому чорних металів та інше. Під час робочої зміни чоловіки таємно вивозили майно на власних автомобілях з території ПрАТ для подальшої реалізації, а одержані грошові кошти використовували в особистих інтересах. Сума завданих підприємству збитків складає майже 2 мільйони гривень.

До складу групи входили: заступник начальника цеха, начальник караулу, охоронець та двоє працівників зазначеного підприємства.  

Співробітниками обласної прокуратури спільно зі слідчими СУ ГУНП в області проведено ряд санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів справи та їх авто, в ході яких вилучено 200-літрові металеві бочки з дизельним паливом, мобільні телефони, різноманітні деталі та пристрої, що належать приватному акціонерному товариству, а також грошові кошти у сумі 195 тис грн та 1000 доларів США.

Учасникам групи повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення, вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочину особи та сума завданих підприємству збитків.

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області