Прокуратура области: как в Днепре украли из бюджета 1,2 млн гривен

У Дніпрі за привласнення бюджетних коштів, виділених на перевезення громадян під час ремонту Нового мосту, директор комунального підприємства та ФОП опинились на лаві підсудних

Дніпропетровською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства Дніпровської міської ради та фізичної особи-підприємця за привласнення бюджетних коштів на суму понад 1,2 млн грн, а також службове підроблення (ч.5 ст.191 та ч.2 ст.28 ч.1 ст.366 КК України).

Так, у серпні 2019 року між директором комунального підприємства міської ради та фізичною особою укладено договір щодо надання послуг з перевезення паромним транспортом мешканців Дніпра під час ремонту Нового мосту.

Діючи з корисливих мотивів, підприємець вніс до акту надання послуг завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу відпрацьованих транспортними річковими суднами годин, а директор комунального підприємства, будучи з ним у змові, підписав вказаний офіційний документ.

Таким чином, з виділених на ці послуги 1,8 млн грн коштів громади зловмисники привласнили понад 1,2 млн грн.

Наразі обом посадовцям обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте директором комунального підприємства внесено заставу у 1,2 млн грн. Крім того, останнього відсторонено від займаної посади, а на його майно накладено арешт. Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області