Прокуратура области: 1043 протокола о коррупции с начала года

Понад 1000 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складено протягом поточного року на Дніпропетровщині 

Протягом 2020 року правоохоронними органами Дніпропетровщини складено та направлено до суду 1043 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, 429 фактів з яких виявлено за результатами опрацювання відкритих реєстрів та баз даних органами прокуратури (що є найкращим показником по державі).

До відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 445 осіб, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Так, постановою Верхньодніпровського районного суду визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, голову однієї з сільських рад, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та під час сесії взяв участь у голосуванні за прийняття рішення щодо затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у приватну власність його донці. За ч.1,2 ст.172-7 КУпАП на нього накладено стягнення у вигляді штрафу.

Питання додержання вимог антикорупційного законодавства знаходиться на постійному контролі обласної прокуратури. Діяльність на вказаному напрямі триває.

Пресслужба Дніпропетровської обласна прокуратури