Поставщики электроэнергии в Днепре дают советы горожанам: как меньше платить за электричество

На Дніпропетровщині стовпчик термометра вночі подекуди опускається до -5. Починаючи з грудня, споживання електроенергії населенням традиційно зростає. Через холоди жителі області більше користуються електрообігрівачами, а короткий світловий день змушує родини частіше вмикати освітлення. Зменшити витрати допоможуть сучасні енергоефективні рішення та поради від постачальника електроенергії та газу YASNO.

«Розуміючи, наскільки зростає споживання електроенергії та суми в платіжках взимку, YASNO допомагає українцям дізнатися, як зменшити витрати на енергоресурси в оселі. Нещодавно в рамках проєкту «YASNO_як_заощаджувати», приуроченого до річниці компанії, ми зібрали в одному розділі на сайті поради з економії електроенергії та газу, казки для дітей про раціональне використання енергії та анімаційні ролики з електроприладами. Ми прагнемо показати, що енергоефективні рішення наразі доступні кожному мешканцю Дніпропетровщини», – відзначив директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Щоб заощадити на електроенергії взимку і зберегти комфорт:

·         Використовуйте місцеве освітлення для робочих зон замість великої люстри з кількома лампами.

·         Вимикайте світло, коли виходите з кімнати.

·         Не залишайте прилади ввімкненими в розетку. Навіть в режимі очікування вони споживають енергію.

·         Усуньте щілини на вікнах та дверях, щоб не було протягів.

·         Замініть старі вікна на сучасні енергозберігаючі. При цьому кожні 2-3 роки варто міняти гумки ущільнювачів та регулювати фурнітуру.

·         Встановіть двозонний лічильник, з яким електроенергія, спожита з 23:00 до 7:00, коштує вдвічі дешевше. Його можна обрати у складі енергоефективного набору Розумний Watt.

·         Замініть лампи розжарювання на енергоефективні LED-лампи, які функціонують кілька років, безпечні, майже не нагріваються та споживають до 10 разів менше електроенергії.

·         Плануйте роботу електроприладів з розумними розетками, за допомогою яких можна запрограмувати вмикання/вимикання енергоємних приладів на пільгові нічні та вранішні години.

·         Обирайте побутову техніку класу енергоефективності А та вище. Такі прилади економлять до 30% у порівнянні зі старими моделями.

·         Перевірте усю електрику в квартирі. Будь-які неполадки в системі можуть стати причиною збільшення витрат на світло. Допоможуть у виявленні проблем професійні енергоаудитори, які також можуть розробити необхідні заходи для економії енергоресурсів.