Мэрия Днепра: Як сімейні лікарі міста працюють під час воєнного стану

Медична спільнота Дніпра продовжує героїчно виконувати свій обов‘язок. Наразі,  амбулаторії міста продовжують надавати необхідну медичну допомогу дніпрянам і водночас приймати переселенців. 

“Звісно, що з початком війни в нас змінився графік роботи, крім того, стало менше пацієнтів, адже багато дніпрян виїхали з міста. Проте, ми  надаємо допомогу  переселенцям, зокрема допомагаємо переукласти нову декларацію, аби вони змогли у разі необхідності отримати направлення до відповідного фахівця”, — зазначила сімейна лікарка Маргарита. 

Крім цього, у закладі працевлаштували трьох лікарів переселенців. Одна з них — сімейна лікарка Юлія. Жінка родом з Донецька, але з початку війни їй довелося переїхати до Краматорська. Там вона пропрацювали три роки сімейним лікарем, але знову через війну  довелось переїхати в інше місто. 

“Близько тижня тому я влаштувалась на цю роботу. Звісно, важко повністю міняти життя, адже в Краматорську в мене були пацієнти, яких я кілька років лікувала, а тут потрібно починати все з початку. Але я дуже вдячна, що мене працевлаштували в цей заклад, мені тут все подобається, і головне, що в місті спокійно та тихо”, — зазначила Юлія.