Мэрия Днепра: сообщает о продолжении работ по созданию платных парковок в городе

У Дніпрі продовжується оновлення паркувальної інфраструктури. Так, на вулиці Михайла Грушевського реорганізували 46 місць. Ремонт і облаштування майданчика – на завершальній стадії.

«Раніше на цій парковці просто була нанесена розмітка, нині – встановлена механічна огорожа у вигляді бордюру, аби водії не заїжджали на тротуар та не заважали проходу пішоходів. Також встановлені знаки, паркомати та нанесена розмітка, аби водіям було зрозуміліше та легше припаркувати авто правильно. Локації для реорганізації обираються згідно із запитом громадян. У майбутньому планується облаштування додатково 2 тис. безкоштовних паркомісць у центральній частині міста. Ще 500 місць з платних будуть реорганізовані у безкоштовні», – зазначив директор КП «Міськавтопарк» ДМР Дмитро Омельченко.

За його словами, найближчим часом оновлення інфраструктури чекає на парковки по вул. Старокозацькій, Фабра, Січових стрільців. У планах – реорганізація 25 парковок у центральній частині міста. Перетворення майданчиків для авто у місті розпочалось із квітня і продовжиться орієнтовно до жовтня.

«Облаштування проводиться з дотриманням правил дорожнього руху, аби стоянка машин не заважала руху транспорту та проходу пішоходів по тротуару. Це допоможе не тільки упорядкувати трафік, а й розвантажити центр міста від хаотично кинутих на узбіччях доріг чи тротуарах авто», – говорить директор оператора парковок «Паркт сервіс группе» Олег Клевцов.