Мэрия Днепра: Робота громадського транспорту в умовах посиленого карантину

Від сьогодні, 24 березня, у Дніпрі запроваджено додаткові карантинні обмеження відповідно до рішення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня. Зокрема, оновлені норми стосуються і проїзду в громадському транспорті.

Перевезення відбуваються у відповідності до кількості місць для сидіння у транспортному засобі. Водії та пасажири в салоні повинні обов’язково бути у засобах індивідуального захисту (маски, респіратори).

Введено додаткові обмеження для пільгового проїзду для тих категорій громадян, які мають на це право. Пільги діють виключно з 10:00 до 15:00. Ця норма не розповсюджується на учнів 1–4 класів. Для них безкоштовний проїзд – цілодобово. Згадані обмеження є тимчасовими, тобто діють з 24 березня по 13 квітня.

За словами спеціаліста департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Івана Васючкова, для забезпечення стабільного перевезення пасажирів уже сьогодні на 5 % збільшено кількість рухомого складу автобусів – з 909 до 954.

«На основні маршрути, які курсують з житлових масивів до центра, додали ще 45 машин. За потреби додаватимемо ще автобуси, щоб у місті не було транспортного колапсу. Наприклад, статистика тогорічного весняного локдауну, коли транспорт призупиняв роботу, показала – аби дістатися роботи, необхідно було в середньому додатково 1 год.–1 год. 20 хв. Сьогодні, за результатами ранкових спостережень, цей час збільшився на 10–20 хв. залежно від мікрорайону», – розповів Іван Васючков.

Він також зазначив, що від сьогодні по місту працюватимуть шість мобільних бригад у складі представників поліції, муніципальної варти, департаменту транспорту та КП «Дніпровський електротранспорт». Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень у громадських місцях, зокрема й транспорті. За порушення можна отримати штраф – до 510 грн.

Представник мерії також спростував чутки щодо запровадження спеціального режиму руху у транспорті – за спецквитками. Ця інформація не відповідає дійсності!