Мэрия Днепра: О планах увеличения заработков на платных парковках города

У Дніпрі найближчим часом планують наносити маркування (спеціальну розмітку) у місцях, де заборонено паркуватися.

«Спільно з інспекцією з питань контролю за паркуванням визначили такі місця, з яких найчастіше евакують автомобілі на штрафмайданчик. Наноситимемо спеціальну розмітку, і водії точно знатимуть, що паркуватися тут не дозволено. Таких місць, зокрема у центрі, досить багато», – розповів під час прямої телефонної лінії 10 лютого директор комунального підприємства «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

Він також анонсував ще низку запланованих змін. Так, здорожчає евакуація: «У нинішній ціні евакуації, яка стартує від 720 грн (залежно від тоннажу авто), керувалися відповідними наказами ще від 2013 року. Така сума вже цілком нерентабельна. Наприклад, у Києві ціна за евакуацію автомобіля, запаркованого з порушеннями, понад 2 000. На сьогодні ще триває калькуляція відповідної суми у нашому місті. До кінця лютого її повідомимо», – додав Дмитро Омельченко.

Окрім того, комунальне підприємство «Міськавтопарк» планує навесні запровадити систему «резидент». Її суть у тому, що дніпряни, які мешкають поруч з платною парковкою, зможуть безкоштовно залишати там авто з 17:00 до 09:00. Наразі підлаштовується під це програмне забезпечення, відпрацьовується алгоритм дій – куди і з якими документами треба буде звернутися тощо.