Колишній «регіонал» і рекетир Колесник рветься до влади у Кривому Розі

Хто ж очолить Кривий Ріг – флагман важкої промисловості й малу батьківщину президента Володимира Зеленського після смерті Костянтина Павлова? 

Міська рада міста уже поголосувала постанову про проведення виборів. Однак, документ ще не підписали. Проте, це не заважає потенційним кандидатам розгортати неофіційну передвиборчу компанію. І часу на здобуття симпатій електорату та голосів «За» – обмаль. Потенційна дата виборів — 27 березня. Відтак колишній депутат-невдаха Микола Колесник вирішив не упустити свій шанс знову дорватись до влади.

Колесник — політик з досвідом. Хоча реалізував себе і запам’ятався він переважно у зміні політичних сил. Але цього разу перед Колесником замаячили реальні перспективи. А це так тішить після чисельних поразок. За даними інсайдерів, господар Колі – чинний в.о. мера Юрій Вілкул дозволив йому на наступних виборах балотуватись по одному з округів міста. І тепер Колесник рве одне місце: бере активну участь у різних заходах у місті, світиться на телеекрані на каналі, який пов’язують із його наставником Вілкулом.

І схоже, що ця кампанія визначальна і для Колесника і для його шефа Вілкула.

Бо у 2020 році під час першоро туру виборів міського голови 71-річний Вілкул-старший, який був висуванцем партії свого сина «Блок Вілкула «Українська перспектива», поступився молодому і перспективному Павлову.

Тоді він послався на стан здоров’я, і закликав голосувати за Павлова, з яким його пов’язувала багаторічна співпраця і в колишній «Партії регіонів», і в міськраді.

Уявіть, як це для людини, яка 10 років до того очолювала Кривий Ріг. Тому тепер Вілкул і його посіпаки типу Колесника свій шанс не згаять.