ГУ Нацполиции области: Мешканці Дніпропетровщини допомагають поліції виявляти диверсантів

На Дніпропетровщині – стабільно низька криміногенна ситуація. Зменшилась кількість злочинів та повідомлень про підозрілі безпілотники. Мешканці області дотримуються комендантської години та допомагають правоохоронцям виявляти диверсантів. Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Дякую мешканцям Дніпропетровщини за розуміння та співпрацю з поліцією. За увагу до підозрілих груп людей. Ми перевіряємо повідомлення та виявляємо тих, хто може бути причетними до диверсійної діяльності. У середньому щодня затримуємо 3-4 людини. Їх передаємо до Служби безпеки України», – сказав заступник начальника ГУ Нацполіції у Дніпропетровській областіВолодимир Богоніс. 

Він додав – криміногенна ситуація в області стабільно низька. Кількість злочинів зменшилась.

«Мешканці Дніпропетровщини дотримуються комендантської години. Нагадаю – з 20:00 до 06:00 слід перебувати вдома», – зазначив Володимир Богоніс.

Правоохоронці отримують менше повідомлень про підозрілі летальні апарати. За минулу добу перевірили 4 випадки – жоден не підтвердився. Безпілотників не виявили.