Фонд Госимущества: Продает завод на Днепропетровщине

На Дніпропетровщині оголосили аукціони з продажу 16 об’єктів малої приватизації. Один з наймасштабніших лотів – колишній завод «Трансмаш» у Кривому Розі.  Стартова ціна – понад 75,6 млн грн,  розповіла начальниця регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині вже приватизували 12 об’єктів державної власності. Їх продаж приніс до державного бюджету понад 14,2 млн грн. Нині шукаємо нового власника для колишнього підприємства-гіганта», – зазначила Ганна Миргородська.

Раніше на заводі  виготовляли вагони для залізниці, ремонтували та обслуговували залізничний рухомий склад. Сьогодні Криворізький «Трансмаш» «зачинений на замок».

Підприємство тривалий час перебувало в оренді. В результаті перейшло на баланс Дніпропетровської філії  ДП «Управління справами Фонду державного майна України».

Онлайн-торги по цьому об’єкту заплановані на 26 липня. Інвестор отримає у власність головний корпус підприємства, склади, гаражі, насосну станцію, зварювальну лабораторію, пральню, їдальню та гараж-стоянку.