ДТЕК Дніпровські електромережі: Аварійні бригади перейшли в режим підвищеної готовності через негоду

За даними синоптиків, до кінця тижня на Дніпропетровщині очікуються складні погодні умови. Зокрема, на найближчі декілька днів прогнозують дощі, грози, град, шквальні пориви вітру 15-20 м/с. Бригади ДТЕК переведені в режим підвищеної готовності, щоб у разі погіршення погодних умов ліквідувати аварійні відключення світла.

Як повідомили у Дніпропетровському регіональному центрі з гідрометеорології, зміна погодних умов очікується з вечора 21 червня. З західних районів області прийдуть дощі, грози, місцями – град. Під час грози місцями шквали – 15-20 метрів за секунду. Складні погодні умови триватимуть до 25 червня та можуть призвести до масових аварійних ситуацій на електрообладнанні. Зокрема обриву ліній електропередачі через сильні пориви вітру, падіння гілок чи дерев та, як наслідок, знеструмлення клієнтів.

«Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі вже переведені в режим підвищеної готовності та у разі аварійних відключень готові оперативно повертати світло у домівки клієнтів. Нагадуємо жителям Дніпропетровської області, що під час негоди бажано залишатися вдома та бути обережними», − повідомили в компанії.

Оператор системи розподілу нагадує правила безпеки:

·       під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;

·       при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;

·       якщо пропала електрика, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, – зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці – зверніться до фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти зручним для вас способом:

·       чат-боти Viber та Telegram

·       приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook 

·       контакт -центр 38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, окрема лінія для юридичних осіб − (067) 522 21 12

·       офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії»

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.