ДнепрОГА: На Дніпропетровщині вже зробили понад 924 тис. щеплень від коронавірусу

На Дніпропетровщині триває вакцинація від COVID-19.В області вже зробили понад 924 тис щеплень. Зокрема, імунізували більш ніж 56,6 тис освітян. Про це повідомили в облдержадміністрації.
«Дніпропетровщина має достатню кількість вакцин від коронавірусу. Щепитися можуть усі бажаючі від 18 років. За показаннями – і діти 12+, – сказала в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик. – Закликаємо мешканців області зробити щеплення. Захистити себе і оточуючих від хвороби та тяжких наслідків».
У Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара щепили від коронавірусу вже понад 700 викладачів та студентів.
«Зараз в університеті – третя «хвиля» вакцинації.  Попередні були влітку. Сформували списки бажаючих, запросили мобільну бригаду. З кожною «хвилею» охочих  щепитися стає більше», – розповів голова комісії з протиепідемічних заходів ДНУ ім. О. Гончара Євгеній Сніда.
Викладачка факультету прикладної математики Світлана Сірік – серед тих, хто вирішив імунізуватися від COVID-19. Жінка каже, усі колеги вже вакцинувалися. Щепилась і родина.
«Вакцинуватися потрібно. Особливо освітянам, адже у нас дуже багато контактів. Хочеться, щоб ми зі студентами продовжували працювати за партами в аудиторіях, а не дистанційно. Хочеться «живого» спілкування», –  поділилася Світлана Сірік.
Освітян вакцинують препаратом Comirnaty від Pfizer/BioNTech.
«Вирішив щепитися, бо розумію соціальну відповідальність. Перед собою, родиною, суспільством. Перед студентами, до яких заходиш в аудиторію. Вважаю, що завдяки вакцинації зможемо подолати цю хворобу», – поділився доцент кафедри всесвітньої історії Альберт Венгер.
Вакцинуватися можна і у будь-якому з 30 центрів масової вакцинації. Вони працюють щоденно, без вихідних.