ДнепрОГА: Через поширення COVID-19 більшість шкіл Дніпропетровщини ідуть на канікули раніше

Більшість шкіл Дніпропетровщини підуть на осінні канікули раніше, а триватиме відпочинок довше. Причина – невтішна статистика поширення коронавірусу в навчальних закладах. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

«За останніми даними, в області на коронавірус хворіють 140 учнів та 190 працівники шкіл. На самоізоляції – майже 4 тис дітей та 208 фахівців, – розповіла Ірина Грицай. – Через це держава та обласна комісія ТЕБ та НС рекомендували відправити школярів на канікули раніше. А ще – подовжити відпочинок. Остаточне рішення приймали місцеві органи влади».

Раніше школярів планували відправити на канікули 26 жовтня. Натомість учні з 6 міст, 18 ОТГ та 3 районів пішли на відпочинок вже сьогодні. 19, 22 та 23 жовтня до них приєднаються школярі з 7 міст, 23 громад та 12 районів Дніпропетровщини.

«Канікули триватимуть до 30 жовтня. Тобто подекуди – вдвічі більше, ніж зазвичай, – зазначила заступниця голови ОДА. – Таким чином, нам вдасться «розірвати ланцюг» захворюваності – звичайно, за умови суворого дотримання всіх карантинних заходів».

Загалом на Дніпропетровщині –  9834 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.